Evde Doğal Diş Beyazlatma

doğal diş beyazlatma

Evde kaldığımız günlerde dişlerimizi nasıl beyazlatacağımız da aklımıza takılan konulardan biri oluyor. Diş doktoruna gidememek ve dişlerde oluşan lekelerin giderilmesini sağlamak için evde doğal diş beyazlatma yöntemleri kullanılabiliyor. Dişlerinizin renginin eskisi gibi beyaz olmadığını düşünüyorsanız evde doğal ürünlerle karışımlar hazırlayabilir ve diş macunlarından daha etkili macunlar elde edebilirsiniz. Limon ve Karbonat Dişlerdeki sarı renk tonunu … Read moreEvde Doğal Diş Beyazlatma

Bahar Temizliği Nasıl Yapılır?

Güneşin yüzünü göstermeye başladığı günlerde evler için bir yenilenme vakti gelmiş demektir. Evini temizlemek için kollarını sıvayan herkes için bahar temizliği nasıl yapılır sorusu akıllara gelebilir. Baharı eve buyur ederken hangi sırayı izleyeceğinizi bilmiyorsanız işte detaylar… Evinizi Toparlayın! Bahar temizliği yapmak için öncelikle evinizdeki dağınıkları toplamalısınız. Etraf dağınık olduğunda evinizi temizlemeniz zor olduğu gibi sürekli … Read moreBahar Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev Temizliğinde Corona Virüse Karşı Nasıl Önlem Alınır?

Son zamanlarda ülkemizin ve dünyanın gündemini yoğun bir şekilde işgal eden Corona virüs nedeniyle çeşitli tedbirler almamız gerekiyor. Özellikle temizliğimize dikkat etmemiz gereken bu dönemde yaşadığımız alanların temizliğini de sıklaştırmamız gerekiyor. Ellerimizi yıkadıkça, çevreye karşı izolasyonumuzu gerçekleştirdikçe bu virüse yakalanma ihtimalimiz oldukça azalıyor. Ancak dışarı çıktığımız ya da dışarıdan herhangi bir ürün almak istediğimizde yüzlerce … Read moreEv Temizliğinde Corona Virüse Karşı Nasıl Önlem Alınır?