Telepati Nedir ve Nasıl Kurulur?

Telepati Kavramı:

Telepati dediğimiz kavramı daha önce duymuşsunuzdur mutlaka. Daha önce hiç yolda giderken aklınıza bir arkadaşınız gelir ve size göre tesadüfen karşılaşmışsınızdır ya da bir arkadaşınızı düşünürken telefon çalar ve arayan odur. Gördüğünüz gibi aslında günlük hayatımızda çoğu kez telepati yapmaktayız. Ama bunları bilemiyoruz. Telepatiyi aslında insanların altıncı hislerine benzetebiliriz.

Telepati Nedir?

Bir çeşit duyu dışı algılama yöntemi olan telepati, kendi beyninizde düşündüğünüz şeyleri karşıda ki kişinin beynine aktarabilmenizdir. Mesela bir araba düşünüyorsunuz ve bunu karşıdaki alıcının beynine telepati yoluyla gönderdiniz. Bu durumda alıcının gözünün önünde araba parçaları oluşacaktır. Yani kısaca telepatiye bir başka olarak bizim düşündüklerimizi bir başka kişiye aktarmakta denmektedir.

Mesela yeni tanıştığımız insanları, gerekse uzun zamandır tanımış olduğumuz insanlar bizim sırtımızdan bıçaklarlar. Yalan söylerler. Bu bizim onları tamamen tanıyamadığımızı gösterir. Bu durumda kişileri tanımak senelerle değil sezgisel yeteneklerinizle ölçülmektedir. Eğer bu yeteneklerinizi yanlış kullanırsanız hatta kullanmayı bilmiyorsanız insanları tanımanız imkânsız gibi bir şeydir.

Telepati Nasıl Kurulur?

Uzun zamandır sezgilerin ve hissedilenlerin bizi yanıltacağı söylenmektedir. Ancak bu kesinlikle ve kesinlikle doğru olmamakla beraber sürekli akıl ve mantık yolunda ilerlemek bizi doğruya her zaman götürmeyecektir.

Yeteneğinizi kullanamamak demiştik. Eğer nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız yeni tanıştığınız bir kişiye uzun süre bakmak yeterli olacaktır. Baktıktan sonra sessiz sakin bir odaya geçin, kafanızı boşaltın ve baktığınız kişiye kendinizi odaklayın.

Bir süre sonra garip düşünceler beyninize gelmeye başlayacaktır. Bunlar sizin hisleriniz de olabilir sezgileriniz de. Hatta bazı deneylerde resimler de getirilebildiği görülmüştür.

Her şeyi tamamladıktan sonra rahatlayın ve tüm aklınıza gelenleri bir kâğıda yazın. Ardından o baktığınız kişinin eski arkadaşlarına kendisini sorun. Alacağınız cevaplar sizin kâğıdınızdakiler ile örtüşüyorsa iyi bir şekilde tanımışsınızdır. Eğer örtüşmüyorsa dikkatli olmanız da fayda vardır.

Eğer kendi başınıza bir şeyler yapmak isterseniz, yine sessiz bir odaya giriniz. Yalnız o odaya sizden başka kimse girmemelidir. Girdikten sonra odaya mavi bir ışık veriniz.

Mavi ışık tüm negatiflikleri toplayacaktır. Boşuna nazar boncuğu mavi renkte değildir. Bu şekilde kafanızı aynı şekilde boşaltıp rahatça düşünmeniz yeterli olacaktır.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Ev Yapımı Doğal Dudak Kremi Tarifi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478