İlk Buluşmada Ne Giyilir?

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

İlk buluşmada ne giyilir? bu soru hepimizin kafasını en az bir kez meşgul etmiştir ya da edecektir mutlaka. Ama her şeyde olduğu gibi bu özel günde de sizin yanınızdayız.

Evet, geldi çattı ilk buluşma… İlk buluşma ilişkilerde öyle önemlidir ki; belki de çoğu ilişkinin gidişatını belirleyen büyülü bir zamandır. Hal böyle olunca da, gidilecek yerden, giyilecek kıyafete kadar ilk buluşmanın her detayı ayrı ayrı çok önemlidir.

 

Gözlerinizi kapatın ve “İlk buluşma” anınızı düşünün şimdi. Nasıl, heyecan verici değil mi? Şimdi sakin olun bakalım, bizler bu muhtşem heyecanınızı paylaşmak ve sizi rahatlatmak için buradayız.

Bu yazımızca bizim amacımız; ilk “buluşmada ne giysem” sorunsalınıza bir çözüm bulmak ve size kendinizi muhteşem hissettirmek… Gelin, şimdi vakit kaybetmeden tavsiyelerimize beraberce bir bakalım:

 

Mekana Göre Kıyafet Seçimi

 

İlk buluşmada ne giyilir? sorusu bizce kesinlikle asıl soru olamaz. Çünkü bizce asıl soru; “ilk buluşmada nereye gideceğiz ve orada ne giyeceğim” olmalıdır… Yani demek istediğimiz; ilk buluşmanız eğer şık bir akşam ziyareti ile olacaksa tabi ki çok şık bir elbise giymelisiniz. Ya da ilk buluşmanız; Taksim’de salaş bir kafe de ise; size tavsiyemiz bir kot, bir tişört ile çıkmanız. Yani, tekrar tekrar söylüyoruz ki; ilk buluşmalarda kıyafetin asıl belirleyicisi mekandır.

 

Gideceğiniz Mekan Henüz Belli Değil ise

 

Sizi de anlıyoruz: “İlk buluşmasının yeri henüz belli olmayanlar.” Evet, bir buluşma planlanmış; fakat rota çizilmemiş olabilir. Eee, bu durumda sizler ne giyeceksiniz değil mi? Tabi ki sizide düşündük. Size tavsiyemiz ise; ilk buluşmada, ne çok şık ne çok salaş olmanız. Bunu da günlük gözüken; fakat hafif dekolteli bir elbise veya hafif işlemeli elbiseler ile sağlamanız mümkün. Ya da yine bu şıklığı; bir etek üzerine giyeceğiniz viskon bir bluz ile sağlamanız mümkün. Farkındaysanız kadınlar için pantolondan çok eteği tavsiye ediyoruz bu gibi belirsiz durumlar için. Çünkü etek ve elbise gidilecek bir çok ortama daha rahat uyum sağladığı gibi gayet şık bir alternatif.

 

Bir de tüyo; ilk buluşma mekanınız belli değilse evden çıkarken çantanıza aksesuar almayı sakın unutmayın. Çünkü; en sade kıyafet bile aksesuarlar ile taçlandırıldığında inanılmaz şık bir hale gelebiliyor. Hem bu sayede gittiğiniz mekanın durumuna göre; lavaboda önce makyaj tazeleyebilir ve eğer daha da şık olmanız gerekiyorsa çantanızdaki aksesuarlar ile şıklığınıza küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Unutmayın; önemli olan zerafet ve küçük dokunuşlar. Bizden söylemesi…

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

En Yaygın 7 Depresyon Türü

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478