Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin 6 Pratik Yol

erkeklerin ilgisini çeken şeyler

Karşı cinsin ilgi alanına girmek bazen oldukça zorlayıcı hatta bazen hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacak kadar kötü deneyimler sunabilir. Çetrefilli yöntemler denemek ve yanlış davranışlar ile karşınızdaki soğutmak istemiyorsanız erkeklerin ilgisini çekmek için en doğal çarelere başvurmalısınız.

1.Doğal Olun!

Çok zor bir şey biliyorum! Ama özel hayatınıza biraz heyecan katmak ve karşınızdaki erkeğin ilgisini çekmek istiyorsanız sadece doğal olun. Emin olun ki yapmacık davranışlar her zaman çok çabuk fark edilir ve kimse yapmacık kişilerle görüşmek istemez. Karşınızdaki erkeği gördüğünüzde bazen yüzünüz kızarıyorsa bunu engellemeyin, eliniz ayağınıza dolaşıyorsa dolaşsın. Ses tonunuzu sürekli karşı taraf daha fazla duysun diye yükseltmeyin ya da onu görünce deli gibi koşarak kaçmayın.

2.Pozitif Enerji Saçın!

Erkeklerin ilgisini çeken şeyler arasında pozitif enerji yatıyor. Karamsar, sıkıcı kızlarla erkekler ilgilenmek istemez. Bunun yerine bir güneş gibi parlayan ve her zaman pozitif enerji saçan kızlardan hoşlanırlar. Kös kös bir kenarda oturmak yerine arkadaş çevreni oluşturabilir ya da pozitif bir gün yaşadığını göstermek adına yüzünde kocaman bir gülümseme ile gezinebilirsin. Hatta pozitifliği biraz daha genişleterek rengarenk giyinebilir, bisiklet ile okula gelebilir, minik notlar tutarak çevrene ufak nasihatler verebilirsin.

erkeklerin-ilgisi-nasıl-çekilir
erkeklerin-ilgisi-nasıl-çekilir

3.Kendinize Güvenin!

Güven ikili ilişkilerde yapı taşlarından biridir. Karşınızdakine güvendiğiniz kadar kendinize de güvenmeniz gerekir. Erkekler ise kendine güvenen kızlardan hoşlanırlar. Kendinize güvenmediğinizde ve kararsızlıklar yaşadığınızda bilin ki erkekler başka kızlarla ilgilenmeye başlayacaktır. Hayatta güçlü kalmak istediğinizde de kendinize güvenmeniz gerekir. Nasıl güveneceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Şöyle ki verdiğiniz kararların arkasında durun, el alem ne der diye korkulu gözlerle etrafa bakmayın, doğru olan şeyleri yapmaktan geri durmayın.

4.Biraz Umursamaz Olun!

Erkekleri çok fazla umursamaya başladığınızda kedi fare kovalamacasına dönen bir ilişki içerisine girersiniz. Bu yüzden karşınızdaki erkeğin ilgisini çekmek istediğinizde biraz onu umursamadığınızı yansıtın. Erkekler kendilerini umursamayan kızları daha çekici buldukları için dikkatlerini bu kızlara yöneltirler. Peşinde koşacağınız erkekler fazla fedakarlıktan dolayı yakın zamanda sizi bırakacaktır.

erkeklerin-ilgisini-çekmek
erkeklerin-ilgisini-çekmek

5.Gözler Kalbin Aynasıdır!

Hint filmlerinde ya da Kore filmlerinde hiç fark ediyor musunuz bilmiyorum. Ama benim dikkatimi çeken bir konu var ki o da gözler… Erkeklerin dikkatini çekme yöntemleri arasında gözlerle iletişim kurmak en etkilisi. Konuşma esnasında ya da karşılaştığınız bir sırada kısa ancak etkileyici şekilde karşınızdaki erkeğin gözlerine bakarak onun ilgi alanına girebilirsiniz. Uzun bakışlarla izlediğinizde ise bir süre sonra sizde o erkek tarafından izlenmeye başlayacaksınız.

6. Farkınız Olsun!

Farklı olmak demek garip garip kıyafetler giymek ya da bağıra bağıra şarkı söylemek anlamına gelmiyor. Erkeklerin ilgisini çekmek için diğer kızlar gibi olmayın. Diğer kızlar makyaj yapmaktan hoşlanıyor olabilir. Sadece onlar gibi olmak için sizde makyaj yapmayın. Diğer kızlar giyiyor diye sizde aynı markaları giymek zorunda değilsiniz. Yeri geldiğinde romantik filmler yerine aksiyon filmlerini izlemeyi sevdiğinizi gizlemeyin. Hayvanları beslemek gibi bir hobiniz olduğunu saklamayın. Kısacası siz, siz olun ve diğerleri gibi olmadığınızı fark ettirin.

1 2 1 0 0 1
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Güvenli Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478