Pronovias Gelinlik Modelleri 2020

Pronovias markası yılların eskitemediği cazibeyi ve gizemi gelinliklerinde sunmaya devam ediyor. Her yıla özel tasarımlar hazırlayan marka 2020 gelinlik modelleri içinde oldukça başarılı çalışmalara imza atmış. Gelin adayları için zarif, çıtı pıtı ve göz kamaştırıcı gelinlikler hazırlayan Pronovias özellikle 2020 yılı içerisinde evlenecekler için ideal bir seçim olacak.

Pronovias Gelinlik Modellerinde Tüller Şaha Kalkıyor!

2020 Pronovias gelinlik modelleri o kadar iddialı ki nasıl hem sade hem de gösterişli olunur sorusunun cevabını veriyor. Özellikle tüllerin kullanıldığı yeni modellerde tülün her tasarımı nasıl sadeleştirdiğini görebilirsiniz. Etek kısımlarında, kollarda ve bel kısmında ustalıkla kullanılan tüllerde süt beyazı seçenekler daha ön planda. Kloş kesim ve çan kesim modellerde daha sık kullanılan tüller mini gelinlik modellerinde de tamamlayıcı bir kuyruk halinde sunulmuş.

pronovias-gelinlik-modelleri
pronovias-gelinlik-modelleri

Uzun Kuyruklu Gelinlik Dönemi Başladı!

Görkemli bir düğün hayal edenler için vazgeçilmez tasarımlardan olacak uzun kuyruklu gelinlik modelleri Pronovias tarafından harika bir şekilde hazırlanmış. Özellikle balık kesim modellerde arkaya doğru uzayan dantelli ya da tül kuyruklar gelinleri adeta bir deniz kızı gibi gösteriyor. Vücut hatlarını orantı gösteren kuyruklu modeller aynı zamanda otel ve tarihi mekan düğünleri için ideal bir seçenek.

Sade Kumaşlarla Pronovias 2020 Gelinlik Modelleri

Geçtiğimiz senelerde işlemeler, boncuklar, danteller ve daha pek çok detay ile bir karmaşa haline getirilen gelinlikler bu sene oldukça sade. Soft bir duruşa sahip olan Pronovias 2020 gelinlik modelleri döküm döküm duran mat saten kumaşlarla gelinleri bir periye dönüştürüyor. Etek kısımlarında sadelikten hoşlananlar için üst kısmı dantellerle ya da transparan detaylarla hazırlanmış gelinliklerde bulunuyor.

Sıcak Yaz Düğünlerine Özel Modeller

Deniz kenarında ve ya bir havuz kenarında düğün yapmayı düşünenler için pronovias gelinlik modelleri içerisinde harika seçenekler bulunuyor. Ege’nin kumsallarında gezinebilecek kadar zarif ve içten tasarımlar hazırlayan Pronovias, bohem tarzı da elden bırakmıyor. Baştan sona transparan dantellerle hazırlanmış tasarımların yanı sıra düz kesim ve retro tasarımlara da imza atıyor.

2020-pronovias-gelinlik
2020-pronovias-gelinlik

V Yaka Senesi!

2020 gelinlik modelleri derin göğüs dekoltesinin yılı olacağa benziyor. V yaka tasarımları ile öne çıkan gelinliklerde derin kesimli tasarımlar daha sık kullanılırken askılı tasarımlarda V yaka daha çok tercih ediliyor. Pronovias bu sene straplez gelinlik modelleri yerine daha çok askılı ya da kayık yakalı modeller hazırlamış. Ayrıca sırt dekoltelerinin de kullanıldığı gelinliklerde geniş ön yırtmaçlarda gelinlere farklı bir hava katacağa benziyor.

Enteresan Gelinlik Modelleri Şaşırtıyor!

Pronovias 2020 gelinlik modellerinde görenleri şaşırtacak detaylar da sunuyor. Bunların başında siyah renkteki gelinlikler geliyor. Dantellerin bezediği siyah gelinlikler sade, şık ve sıra dışı olmak isteyenler tarafından son yılların trendlerinden sayılıyor. Ayrıca pronovias gelinlik kataloğu içerisinde ceket pantolon şeklinde hazırlanan gelinliklerden tutunda hamileler için olan gelinliklere kadar farklı çalışmalar yer alıyor.

Leave a Comment