Sezonun Gözdesi Yeni Moda Tişörtler

tişört modelleri 2020

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte vazgeçilmez kıyafetlerden olan tişörtler vitrinlerde yerini almaya başladı. Kısa kollu, yarım kollu, karpuz kollu, sıfır kollu derken yüzlerce çeşidi olan yeni moda tişörtler herkesin gözdesi olmuş durumda. Sizde gardırobunuzda 2020 tişört modelleri olsun istiyorsanız sezonun trendlerini takip etmelisiniz.

2020 Yarım Kollu Tişört Dönemi!

Geçtiğimiz yıllarda kısa kollu modeller daha sık tercih edilirken bu sezon dirseklere kadar uzanan kol kesimleri dikkat çekiyor. Kadınlar için 2020 tişört modası içerisinde özellikle kısa kol ile yarım kol arasında olan modeller daha çok tutulacağa benziyor. Sizde gardırobunuza bu modellerden eklerken kol kesimine dikkat ederek almalısınız.

2020 tişört modası
2020 tişört modası

Yazılar ve Sadelik Ön Planda!

Tişört alırken bu sene üzeri süslü püslü modeller yerine tamamen sade olan seçenekler ön planda. Sizde tişört alırken mümkün olduğunca sade olan modellere yönelmelisiniz. Ayrıca tek renk olan kadın tişört modelleri daha çok tutulacak gibi. Hem zarif hem de sportif görünmek isterseniz bu sezon siyah, beyaz gibi tek renk tişörtler denemelisiniz. Çok karışık renkler seçmemeye özen gösterirken üzerinde tek satırlık yazıların olduğu modeller de tercih edebilirsiniz.

Yırtmaçlı Tişörtler Olmazsa Olmaz!

Yeni moda tişörtler bu sezona çok farklı bir detayla geldi. Yanlardan yırtmaçları olan tişört modelleri farklı bir duruş sergilerken önden bağlanabilme gibi bir özelliği de bulunuyor. Hafif tunik boyunda olan bu tişörtler ile kombin yaparken kot pantolonlar ve taytlar muhteşem olacaktır. Ayrıca sportif görünmek bu yazın en önemli özelliği. Evdeki hayatı dışarıya taşıdığımız bu günlerde rahatlığımızı da ön planda tutacağız.

Salaş Tişörtler Moda!

2020 tişört modası içerisinde en dikkat çeken ayrıntı bütün tişörtlerin salaş görünmesi. Rahatlığın öne çıktığı 2020 yılında yaz sezonunda dar giyinmek yerine salaş ve konforlu bir görüntü elde edeceğiz. Üzerinize bir beden büyük duran salaş tişört modelleri ile hem daha zayıf görünebileceğiniz gibi hem de daha cool bir görüntü kazanabilirsiniz. Tişört seçerken salaş olmanın yanında V yakalı modellerde oldukça güzel görünmeyi sağlayacaktır. Ayrıca yeni moda olan tütü eteklerle salaş tişörtleri deneyebilirsiniz.

yeni sezon tişört modelleri
yeni sezon tişört modelleri

Önü Bağlamalı Tişörtler Trend!

Ben her zaman gencim diyenler için önden bağlamalı tişörtler bu sezonun en gözde seçenekleri arasında bulunuyor. Rengarenk önden bağlamalı tişörtler deneyebileceğiniz gibi ön kısmı bağlanmamış modelleri de kullanabilirsiniz. İnce bel görüntüsü vermek için bu tişörtler harika bir seçenek olacağı gibi sizi de oldukça tarz gösterecektir.

Renklerde Sadelik!

Tişört modelleri 2020 seçenekleri incelendiğinde hemen her modelde sade renklerin kullanıldığı fark edilecektir. Bu sezon siyah, beyaz ve camel tonlar ön plana çıkarken vizon, soğan kabuğu ve kırmızı gibi tonlarda dikkat çekiyor. Mavi ve krem tonları da tişörtlerde kullanılan diğer renklerden oluyor.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Yumuşak Poğaça Tarifi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478