Tesettür Ferace Modelleri 2020

ferace modelleri

Tesettürlü bayanlar için dış giyim parçalarından olan ferace modelleri her sene yenilenen modelleri ile göz dolduruyor. Moda dünyasını takip eden tesettürlü bayanlar için hazırlanan feracelerde bu yıl farklı kesimler ve renkler ön plana çıkıyor. Genellikle spor ferace modelleri ile dolu dolu olan 2020 yılında sizde kendinize uygun olan tasarımları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Asimetrik Kesimler

Değişik ferace modelleri isteyenler için son yıllarda farklı kesimlerle canlanmış tasarımlar hazırlanıyor. Bu kesimlerden biri olan asimetrik detaylarda etek kısmı hareketli feraceler 2020 yılında göze çarpıyor. Mevlana ve kloş kesimlerin aksine etek kısmı önden arkaya doğru uzayan ya da ön kısmı anvelop şekilde duran kesimler tercih edilebiliyor.

2020 ferace modelleri
2020 ferace modelleri

Rengârenk Feraceler

Feracelerde genellikle siyah renk ön plana çıkıyor olsa da bu sezon farklı renk tonlarındaki feraceler her yeri donatıyor. Krem, yeşil, mor, mavi gibi yüzlerce renk tonunda hazırlanan feraceler hem daha sportif görünürken hem de genç tesettürlüler için ideal bir seçenek oluyor. 2020 ferace modelleri içerisinde bu sezon indigo ve kiremit tonlar öne çıkarken bordo ve lacivert gibi tonlarda beğenilenler arasında yer alıyor.

Uçuk maviler, pembeler, griler bu yazı açık tonlar kullanarak geçirmek isteyenlere özel şekilde hazırlanabiliyor. Ayrıca bilek kısımları lastikli olan modellerde tesettürlü bayanların tercihi oluyor.

2020 Yılının Gözdesi Sportif Modeller

2020 yılında ferace modelleri genellikle sportif detayların kullanıldığı bir yıl. Kollarda, feracelerin yan kısımlarında eşofmanlarda görmeye alıştığımız çizgiler, kapüşon detayları ve cepler gibi sportif eklemeler bulunuyor. Karışık kesimler ya da bel kısmını öne çıkaran modeller yerine düz kesim ya da A kesim modeller 2020 yılının gözdesi oluyor.

Ferace modelleri 2020 yılında bilek kısımları geniş tutulmuş modelleriyle de dikkat çekiyor. Genelde bilek kısımları manşetli ya da lastikli modeller kullanılırken 2020 yılında geniş bilek açısı olan modeller tercih ediliyor.

tesettür ferace modelleri
tesettür ferace modelleri

Otantik Detaylı Feraceler

Ferace modelleri bu yıl üzerinde otantik işlemelerin olduğu detaylar ile süslenmiş şekilde. Göğüs kısmı nakış işlemeleri ile hazırlanmış tasarımların yanı sıra bilek kısımları da nakışlarla işlenmiş tasarımlarda beğeni topluyor. Dirsek kısımları ve fermuar yada düğmelerin olduğu kısımlar farklı detaylar ile harika bir görüntü oluşturuyor.

Püsküllerinde öne çıktığı 2020 ferace modelleri içerisinde bilek kısımlarında kısa püsküller ve etek uçlarındaki püsküllerde değişik ferace tasarımları isteyenlerin tercihi oluyor. Minik ponponların ve otantik detayların süslediği feraceler ile bu yaz sizde şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bol Ferace Demek Rahatlık Demek!

Ferace modelleri yazlık olarak hazırlandığı için genellikle bol tasarımlardan oluşuyor. Çok dar olan modeller hem İslam’a hem de yaz sıcaklarına uygun olmadığından dolayı tercih edilmiyor. Bu yüzden ferace modelleri konusunda fikir almak isteyenler biraz bol seçenekler ile bu yazın gözdesi olabilir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Mutlu Huzurlu Bir Evlilik İçin Öneriler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478