En İyi Makyaj Temizleme Suyu Markaları

makyaj temizleme suyu markaları

Makyaj yapmak çoğu kadın için kaçınılmaz güzellik uygulamalarından biri olarak görülüyor. Ancak makyaj malzemelerinin uzun süre ciltte kalması cildin bir süre sonra yıpranmasına hatta kanser gibi hastalıklara dönüşmesine neden olabiliyor. Bu nedenle makyajın en iyi şekilde ciltten temizlenmesi gerekiyor. Su ve sabunun yetersiz kalabildiği makyaj konusunda ise birçok kadın makyaj temizleme suyu önerileri arıyor. Sizde suya dayanıklı makyaj ürünleri kullanıyorsanız ya da makyajınızı iyice çıkarmak istiyorsanız işte en iyi makyaj temizleme suyu markaları.

Garnier Miceller Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu

En iyi makyaj temizleme suyu markaları arasında ilk sırada Garnier yer alıyor. Hem uygun fiyatlı olması hem de makyaj temizleme suyuna getirdiği yenilikler ile kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Çift fazlı makyaj temizleme suyunda ise argan yağını da kullanan Garnier bu ürünü ile cildin üzerindeki makyaj kalıntılarını temizlerken bir yandan da cildin bakım ve onarımını yapmayı hedefliyor. Argan yağının içerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde cilt daha genç bir görüntüye kavuştuğu gibi cilt sorunları da en aza iniyor.

en iyi makyaj temizleme suyu markaları
en iyi makyaj temizleme suyu markaları

Bioderma Sensibo H2O

Fransız eczanelerinde tıbbi bir cilt temizleme ürünü olarak kullanılan Bioderma, hazırlamış olduğu makyaj temizleme suyu ile ilk sıralarda yerini alıyor. En iyi makyaj temizleme suyu yorumları içerisinde öne çıkan bu markanın ürünleri gerçekten ciltteki makyaj kalıntılarını eşsiz bir şekilde temizliyor. Bununla da kalmayıp cilde nem kazandırarak yaşlanmayı önlüyor. Her cilt tipine uygun seçenekleri bulunuyor.

2020 Makyaj Trendleri İçin Tıklayın!

Loreal Paris Micaller Makyaj Temizleme Suyu

Hassas bir cilde sahip olanlar için ideal bir seçenek olan Loreal Paris makyaj temizleme suyu, cildin üzerinde hiç yokmuş gibi bir his vermesi ile biliniyor. Cildi yapış yapış yapmayan ve suyun verdiği hafiflik kadar hafif olabilen bu ürün uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Cildi derinlemesine temizlediği gibi fresh bir his bırakması da makyaj temizleme suyu kullananlar tarafından beğeni topluyor.

en iyi makyaj temizleme suyu yorumları
en iyi makyaj temizleme suyu yorumları

La Roche Posay Makyaj Temizleme Suyu

Cildi hassas olanlar ve alerjisi olan kişiler tarafından makyaj temizleme suları içerisinde en iyisi la Roche Posay diyebiliriz. Cildi temizlerken bir yandan da kaşıntı ve kızarıklık gibi durumlara karşı yatıştıran bu ürün oldukça avantajlı. En iyi makyaj temizleme suyu markaları içerisinde hassas ciltlerin tek tercihi olmalı.

Dior Hydra Life Micellar Water

Makyaj temizleme suyu markaları içerisinde öne çıkanlardan biri olan Dior, kuru ve yağlıya yakın olan ciltler için özel olarak üretiliyor. Makyaj kalıntılarını hızlı bir şekilde çıkarması ile bilinen Dior markası, en iyi makyaj temizleme suyu markaları içerisinde de önemli bir yere sahip. Nemlendirici özelliğe sahip olmasından dolayı kuru ciltlerin dostu olan bu ürün bir yandan da cildin alt tabakasını besleyerek cilt sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefliyor.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tesettür Ferace Modelleri 2020

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478