marin rengi

Sezonun Gözdesi Marin Modası

Yaz sıcaklarının gelmesi ile birlikte serin ve bir o kadar da rahat kıyafetler aramaya başladık. 2020 ilkbahar yaz moda trendleri içerisinde bizler için hazırlanan seçeneklerden olan marin modası ise içimize su serpecek modeller sunuyor. Denizci modası olarak da bilinen marin modasında kaptan dümenleri ve gemici halatları dikkat çekiyor. Sizde fresh bir yaz geçirmek istiyorsanız marin modasının izlerini taşıyan parçalarla harika kombinlere imza atabilirsiniz.

Kırmızı, Lacivert ve Beyaz Şıklığı

Marin rengi olarak da bilinen üç ana renk vardır. Bunlar kırmızı, lacivert ve beyazdır. Sizde fark etmiş olacaksınız ki denizcilerin büyük bir kısmı lacivert ve beyazdan oluşan kıyafetler giyerler. Marin modası da aynen bu renklerden yola çıkarak hazırlanıyor. Beyaz üzerine lacivert çizgili kıyafetler ya da lacivert ve beyazın birlikte kullanıldığı kıyafetler marine modasının vazgeçilmez parçaları arasında bulunuyor.

marin modası
marin modası

Yaz sıcaklarında hem doğal hem de ağır renkler kullanmak istiyorsanız lacivert ve beyazın kombinleri ile hazırlanmış kıyafetler alabilirsiniz. Marine modası renkleri içerisinde yer alan kırmızı da marin tarzı giyinmek isteyenler için canlı ve dikkat çeken tonlardan biri olarak kullanılabiliyor. Bu üç rengi kullanarak sizde harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Desenlerde Deniz Havası Var!

Marin modasını takip eden biriyseniz bu sene çapa, dümen, halat, gemi, deniz, denizci figürleri ile dolu dolu olan kıyafetler alabilirsiniz. 2020 moda trendleri arasında yer alan desenler sayesinde rahat ve sportif bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Bu yıl tercih edile tişörtlerde beyaz ve lacivert çizgilerin üzerinde çapa ve ya dümen motifleri kullanılmış ürünler alabilirsiniz. Pantolon ve ya gömlek seçimlerinde de çapalar, halat ve dümen desenleri oldukça şık duracaktır. Deniz havasını üzerinizde taşıyacağınız bu moda ile oldukça farklı bir tarz yansıtabilirsiniz.

Marin Modası Kombinleri Yakıyor!

Marin ne demek diye merak edenler için marin, deniz anlamına geliyor. Yani marin modası demek deniz kenarı modasını yaşamak demek. Bu moda trendine bürünmek istediğinizde ise kısa şortlar, askılı atletler, gömlekler, sandalet ayakkabılar, hasır çantalar gibi yüzlerce ürünü bir arada kullanabilirsiniz.

marine modası
marine modası

Marin kombinleri hazırlarken genellikle beyaz tonlarını kullanabilirsiniz. Örneğin beyaz şortun üzerine mavi, beyaz çizgileri olan ve yaka kısmında kırmızı bir çapa resmi olan tişörtle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

İkinci bir kombin olarak lacivert pamuklu kumaştan hazırlanmış mini bir elbisenin üzerine kırmızı, beyaz ve lacivertten oluşan denizci halatı desenli bir çanta kullanabilirsiniz. Kırmızı bir şortun üzerine lacivert – beyaz desenleri olan bir gömlek tercih edebilirsiniz.

Kadın- Erkek- Çocuk Marin Modası

Kadınlar, erkekler ve çocuklar için üçlü takımlar şeklinde hazırlanan marin desenli kıyafet kombinleri yaparak bu yazı ailenizle uyumlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Özellikle çocuklar için hazırlanan marin desenli kıyafetler oldukça şık durduğu gibi çocuklara minik denizci havası da veriyor.

Leave a Comment