2020 Çanta Trendleri

2020 çanta trendleri

2020 yılına hızlı bir giriş yaptığımız moda trendlerinde çantalar en sık kullandığımız aksesuarların başında geliyor. Her sezona özel olarak hazırlanan çantalar aynı zamanda o yılın kombinlerini de büyük ölçüde etkiliyor. 2020 çanta trendleri incelemesi yaptığımız bu yazıda sizde kendinizden bir şeyler bulacağınız harika çantalar ile karşılaşacaksınız. 2020 çanta modellerine baktığınızda mini mini modellerden en dev modellere kadar çanta görebileceksiniz.

Plaj Çantaları Günlük Hayata Taşınıyor!

Rafya ya da hasır olarak bildiğimiz çantaları genellikle deniz kenarı olan yerlerde kullanıyorduk. Ancak bu yıl tatile çıkamadığımız için mi yoksa bahara duyduğumuz özlemden dolayı mıdır bilmiyoruz rafya çantaları gündelik hayatımızda kullanmaya başlayacağız. Oldukça kolay kombinlenebilmesi ve uzun yıllar kullanılabilecek bir havaya sahip olmasından dolayı bu yıl mutlaka bir tane almalısınız. 2020 çanta modası denince her yerde bu çantalara rastlayabileceksiniz.

2020 çanta modası
2020 çanta modası

Kova Çantalar Yeniden Bizimle!

Eşyalarınızın çokluğundan şikayet ediyorsanız ya da küçük çantalar bana göre değil diyorsanız bu yıl tarz tasarımlardan olan kova çantaları tercih edebilirsiniz. Gerçekten farklı duruşu ile dikkat çeken bu modellerde üst kısmı buket haline getirilmiş tasarımlar daha çok beğeni topluyor. 2020 çanta trendleri içerisinde sportif bir tarza sahip olanlar bu modellerden almalı.

Devir Çift Çanta Devri!

2020 çanta modelleri arasında belki de en farklı olanı çiftli çantalar. Biliyorsunuz ki kullandığımız bütün çantalar hemen hemen iki ve ya üç bölümden oluşuyor. Tek bir çantanın içerisinde farklı bölmelere ayrılmış bu çantalar yerine yeni sezonda 2 ve ya üç tek gözden oluşan çantalar kullanacağız. Ne kadar tercih edilir bilinmez ancak bu çantalar gösterişli mini modelleri ile şimdiden pek çok kişiyi etkilemeye başladı.

Dev Çantalar Sizi Sizden Alacak!

2020 çanta trendleri arasında gerçekten dikkat çeken çanta modellerini başında dev çantalar geliyor. Genellikle boyundan çapraz askılı şekilde kullanılan bu çantaları dışarıdan görenler kıyafetinizin bir parçası sanabilirler. Eşyalarınızın çok olmasından yakınıyorsanız bu modeller ile bir bavul eşya taşıyabilirsiniz. Hatta oldukça kabarık olan modellerde bulunuyor. Yolculukta ve ya oturduğunuz yerde yastık bile yapabilirsiniz.

çanta modelleri
çanta modelleri

Bozuk Para Keseleri Çanta Oldu!

2020 ilkbahar yaz çanta modası bizlere eskiden beri moda olan bir çantayı daha sunuyor. Minik bozuk para kesesi olarak kullandığımız hatta üzerinde ufak klipslerin olduğu modeller şimdilerde çanta halini aldı. Özellikle üzerinde farklı desenlerin ve renklerin bulunduğu bu çanta modelleri fermuardan sıkılanların tercihi olacak. Hanım hanımcık bir görüntü sunan para kesesi görünümlü çantaları farklı kıyafetlerle de kombinleyebilirsiniz.

Çizgili Çantalar

2020 çanta trendleri içerisinde öne çıkan detaylardan olan çizgiler oldukça beğeniliyor. Birkaç farklı tonun bir araya gelmesi şeklinde oluşa bu çizgiler ile hazırlanan çantalar hem kolay kombinlenirken hem de her tarza uygun şekilde tasarlanıyor. Farklı olmayı seviyorsanız sizde bu modellerden tercih edebilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Sahurda Yapılabilecek Yemekler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478