En Trend Saç Kesim Modelleri

saç kesim modelleri

Saçlar ilk bakışta dikkat çeken en önemli ayrıntılardan biri. Bu yüzden kadın erkek herkes için saç kesim modelleri oldukça merak ediliyor. Yüzüme yakışır mı? Trend saç kesim modelleri neler? Bütün bu soruların cevaplarını arayanlar için sizlere özel bir yazı dizisi hazırladık. Modası geçmek bilmeyen saç kesim modellerini göreceğiniz bu yazıda hem tarzınızı bulacak hem de her yıl moda olan saç modelinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Kat Kat Saç Modeli

En havalı saç kesim modelleri arasında sayabileceğimiz kat kat saç kesimi genç yaşlı bütün kadınlarda aynı ihtişamı sunuyor. Saçların dalgalı ve kuaföre gitmiş gibi görünmesini sağlayan bu model aynı zamanda atkuyruğu ya da saç örgüsü gibi farklı saç modellerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzun saçlara sahip olanların tercih edebileceği bu saç kesimi sportif, aktif ve doğal bir görüntü sunuyor. Aynı zamanda orta boy saçlara sahip olanlarda bu saç kesimini deneyebilir.

en havalı saç kesim modelleri
en havalı saç kesim modelleri

Bob Kesim Saç Modeli

Uzun saçları olmayan orta ya da kısa boy saçlara sahip olanlar için tercih edilebilecek modellerden olan bob kesimler net çizgilere sahip olmanızı sağlıyor. Çenenin biraz altında ya da omuzlarda biten bu saçlarda isterseniz farklı eklemeler de yapabiliyorsunuz. Katlı olmayan ve düz bir kesimi olan bob saç kesimi, dalgalı saçlara sahip olanlar tarafından en ideal seçeneklerden. Ayrıca orta boy saç kesim modeli olarak da bu kesimi kullanabilirsiniz.

Fresh Cut Saç Modeli

Kat kat saç kesim modeli ile benzer özellikler taşıyan bu saç modelinde aralara atılan farklı boylardaki katlar saça hacim verirken daha doğal görünmesini sağlıyor. Özellikle davetlerde hacimli saçlara sahip olmak isteyenler bu kesimi tercih ediyor. Trend saç kesim modelleri içerisinde orta boy saçlara sahip olanlar için bu kesim en ideali.

düz saç kesim modelleri
düz saç kesim modelleri

Düz Saç Kesim Modeli

Net ve düz olmaktan hoşlananlar için hazırlanan bu saç modelinde saçlar çene ile aynı hizada ya da çenenin biraz altında kalacak şekilde kesiliyor. Katların söz konusu olmadığı bu kesimlerde kahkül gibi detaylarda bulunmuyor. Düz saç kesim modelleri içerisinde en iyisi diyebileceğimiz bu model saçına her gün yeni bir duruş aramak yerine her zaman aynı görünmeyi seven kişiler tarafından tercih ediliyor. Küt kesim olarak da bilinen bu modeli uzun, kısa, orta boylu saçlara sahip herkes deneyebilir.

Undercut Saç Kesim Modeli

Kısa saçlı ve orta saçlı bayanlar için kullanılabilecek kısa kesimlerden olan undercut ile gösterişli, fazla uğraşmayacağınız saçlar elde edebilirsiniz. Undercut saç kesim modelinde arka kısımlar kısa ve orta kısımlar uzun bir şekilde bırakılır. Kısa saç kesim modeli olarak sıkça kullanılan bu modelde saçlarınızın düz olması daha rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca başınızda ağırlık yapmayan bu saçlar sayesinde yaz aylarını da çok rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

0 1 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Profiterol Tarifi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478