abiye elbise

Abiye Elbiseler İle Göz Kamaştırın!

Hem bir abiyem olsun hem de elbisem olsun diyenler için yeni yeni hazırlanan tasarımlar o kadar güzel ve her yere kullanılabilecek uyumda ki mutlaka sizde almak isteyeceksiniz. Abiye elbiseler olarak hazırlanan bu ürünler arkadaşlarınızla görüşmeye gittiğinizde ya da özel davetlere katıldığınızda dahi kullanabileceğiniz türden. Kıyafet sektörüne fazla para harcamak istemeyen ve bir kıyafeti her zaman kullanmaktan yana olanlar için hazırlanan abiye elbise modelleri sizin içinde hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı olacak.

Tüller ve Transparan Detaylar!

Abiye elbise seçenekleri içerisinde en sık kullanılan tasarımlar arasında yer alan tüllü elbise modelleri hem abiye şıklığı hem de gündelik rahatlığı sunması ile biliniyor. Mini boy bir elbisenin üzerine bırakılmış diz kapağı boyundaki tüllü bir elbisenin altına giyeceğiniz spor ayakkabı ile günlük bir kombin yapabilirsiniz. Eğer özel bir davetiniz varsa bantlı ayakkabı ya da stiletto ile abiye şıklığını yakalayabilirsiniz.

abiye elbiseler
abiye elbiseler

Kolları transparan bırakan tüllerle hazırlanmış elbiselerde son yılların en gözde modelleri arasında yer alıyor. Bu elbiseleri bantlı ve topuklu ayakkabılarla kullanabileceğiniz gibi sneakers model ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz.

Volan Kolların Gösterişi

Volan kollu abiye elbise seçenekleri hem gösterişli hem de sade olması ile biliniyor. Mini ve midi boylarda olan kayık yakalı ve volan kollu abiye elbiseler ile sizde şık, sportif ve çekici bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Abiyelik elbiseler içerisinde özellikle kollarındaki ve karın bölgesindeki kilolarından yakınanlar için bu modeller ideal olacaktır.

Tek Renk Seçimi

Elbise denince akla farklı detayları olan modeller gelebilir. Abiyelerde ise tek renk ve sade modeller daha çok kullanılır. İşte bu iki detayı bir araya getiren sade renkler ve özel kesimler ile oldukça şık abiye elbiselere kavuşabilirsiniz. Vücut hatlarının kamufle edilmesinde de oldukça işe yarayan tek renk abiyelerde kullanacağınız hafif detaylar ile bölgesel fazlalıklarınızı da kapatabilirsiniz. Örneğin kloş kesimli bir etek ile kalça ve basen kısmınızı daha zarif gösterebilirsiniz. Göğüs kısımlarınız genişse dar kesim bir elbise ile vücudunuzu daha orantılı bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

abiyelik elbise
abiyelik elbise

Kombin Değiştirebilirsiniz!

Siyah bir abiye elbiseyi farklı ortamlarda ve farklı parçalar ile kombinleyerek her ortama farklı bir kadın olarak girebilirsiniz. Tek renk olan abiye elbise kombinleri için ayakkabılarınızı ve saç modelinizi değiştirmeniz yeterli olacaktır. Eğer özel bir davete gidiyorsanız topuklu ayakkabılar, el çantaları ve topuz saç modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak gündelik bir görüşmeye gidiyorsanız aynı abiye elbiseyi babetlerle ve açık saç modeli ile kombine edebilirsiniz.

Balık Kesimli Yırtmaçlı Abiye Elbiseler!

Abiye kelimesinin daha yoğun bir şekilde kendini gösterdiği tasarımlarda olan balık kesimli yırtmaçlı abiyeler son zamanlarda her kadının gözdeleri arasında bulunuyor. Açık saçlar ve stiletto ayakkabılarla harika bir görüntüye kavuşan kadınlar için balık kesimli abiye elbiseler mutlaka gardıropta bulunması gerekenler listesinde.

Leave a Comment