Tayt Kombinleri Yapmak İsteyenlere 6 Öneri

Kadınların en sevdiği kıyafetlerden biri olan taytlar, rahat olması ve kolay kombinlenebilir olmasından dolayı sıkça tercih ediliyor. Her sene farklı kombinlerle karşımıza çıkan taytlarda rengarenk tasarımlar ve koyu renkler oldukça dikkat çekiyor. Yeni stiller elde edeceğiniz tayt kombinleri ile kendinizi ifade edebileceğiniz gibi tarzınızı da sonuna kadar yansıtabilirsiniz.

Tayt Kombinleri Nasıl Yapılır? Püf Noktaları

1. Sade Parçalar Seçmek

Tayt modelleri son zamanlarda o kadar renkli ve desenlerle dolu bir şekilde hazırlanıyor ki kombinlerde renk karmaşası yaşanabiliyor. Sizde kombinler yaparken taytınız rengarenk ya da desenli ise üst kısmınıza daha sade parçalar seçmelisiniz. Siyah, beyaz ya da kot mavisi gibi tonlar seçerek kombinlerinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

tayt kombini nasıl yapılır
tayt kombini nasıl yapılır

2. Gömlek- Tayt Kombinleri

Tayt kombinleri içerisinde en gözde seçenek gömleklerle yapılanlar oluyor. Viskon kumaşlardan hazırlanan gömlekler daha fresh bir hava sunarken taytlardaki sportif hava da dengelenmiş oluyor. Ayrıca ayakkabı ve çanta seçimlerinde de ister sportif ister klasik olsun hemen her tarza hitap edebiliyor. Tek renk taytlarla yapılacak kombinlerde desenli ve ya canlı renk tonlarında seçilen kombinler oldukça başarılı oluyor.

3. Blazer Ceket İle Tayt Kombinleri

Farklı bir hava oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilen blazer ceket tayt kombinleri genellikle klasik ve cesur görünmek isteyen kadınlar tarafından kullanılıyor. Siyah tayt kombinleri yapmak isteyenler deri, kumaş ya da kottan hazırlanmış blazer ceketler tercih ederek kombinlerini hazırlayabilir. Bu kombinlerde mini el çantaları ve stiletto modelleri ile günlük arkadaş buluşmalarına ya da iş görüşmelerine gidilebilir.

4. Siyah Parlak Tayt Kombinleri Nasıl Yapılır?

Bayanlar tarafından merak edilen kombinlerin başında siyah parlak tayt kombinleri geliyor. Gerçekten parlak olan taytların kombinlemesi için hangi parçayı seçeceğine karar vermek çok zor olabiliyor. Parlak olmasından dolayı siyah taytınızla mümkün olduğunca mat tonlarda kıyafetler seçmeniz gerekiyor. Siyah ve parlak olan taytlar rock havasını yansıttığından dolayı üzerine seçilecek olan parçaların tişört, atlet gibi rahat parçalar olması gerekiyor. Ayrıca kolsuz ceketler, babetler, spor ayakkabılarda siyah taytlarla kullanılabiliyor.

tayt kombinleri
tayt kombinleri

5. Salaş Parçalar Seçilmeli!

Tayt giyecek olan kişilerin kombinler yaparken mümkün olduğunca üst kıyafet olarak salaş seçeneklere yönelmesi gerekiyor. Alt parça olarak taytlar yeterince dar olduğu için üst kısmında dar parçalardan seçilmesi spora giden bir sporcu havası verebiliyor. Tayt kombinleri yaparken bir tık daha bol görünen üst parçalar daha şık görünmeyi sağlıyor.

6. Yırtık Tayt Kombinleri

Son yıllarda yırtık taytlarda oldukça moda olmaya başladı. diz kapağı ya da baldır kısımlarında yırtık gibi duran ancak içten ince bir tülle hazırlanan bu tasarımlar oldukça sportif görünüyor. Tayt sweat kombinleri yapmak isteyenler bu tayt modellerini seçebilir.  Yırtık taytlar deri ceketlerle de harika görünmeyi sağlıyor.

Leave a Comment