Gömlek Tayt Kombinleri

gömlek tayt kombinleri

Tayt ve gömleğin uyumunu bilmeyen yoktur. İkisi de adeta birbiri için hazırlanmış kıyafetler diyebileceğimiz gömlekler ve taytlar sıcak yaz aylarında kombin önerisi isteyenler için ideal oluyor. Sadece yaz aylarında değil soğuk kış aylarında da uzun botlar, tayt ve gömlek üçlüsü ile harika görünebiliyorsunuz. Gömlek tayt kombinleri ile daha genç, daha uzun boylu ve daha cool görünmek isterseniz sizler için hazırladığımız kombinleri deneyebilirsiniz.

Salaş Gömlek ve Tayt Kombini

Sıcak yaz aylarında genellikle tayt giyecek olan bayanlar salaş gömleklerle kombinler oluşturuyor. Salaş gömlekler sıcak havalarda daha ferah tuttuğu gibi daha havalı görünmeyi de sağlıyor. Hatta salaş gömleklerin düğmesini açık bırakarak içerisine göbek dekoltesi bulunan atletler giymek de gömlek tayt kombini yapmak isteyenler için farklı bir seçenek oluyor.

Kot Gömlek ve Tayt Kombini

Kot gömlek tayt kombini genellikle ilkbahar mevsimine özel bir kıyafet seçeneği olarak görülüyor. Taytların üzerine giyeceğiniz kot gömleğiniz ile ilkbaharın bütün şıklığını yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca kot gömlek tayt kombininde spor ayakkabılar ya da sneakers tarzı ayakkabılar daha sportif görünmeyi sağlıyor. Sokak modası içerisinde de sıkça yer bulan kot gömlek ve tayt kombinleri ile sizde tarzınızı konuşturabilirsiniz.

gömlek ve tayt kombinleri
gömlek ve tayt kombinleri

Beyaz Gömlek ve Tayt Kombini

Siyah tayt kombini denince akla ilk gelen gömlek kesinlikle beyaz renkte olanlar oluyor. Siyah ve beyazın uyumu bir yana siyah olan taytlar bacakları zarif gösterirken beyaz ve salaş duran gömleklerde üst kısmındaki fazlalıklardan yakınan bayanlar için harika bir kapatıcı oluyor.

Beyaz gömlek seçimlerinde fazla abartıya gitmeden hatta ve hatta yarım kollu seçenekler kullanarak yaza merhaba diyebilirsiniz. Eğer soğuk bir kış ayındaysanız ve beyaz gömleğinizin altına taytınızı giymişseniz üzerinize alacağınız deri bir mont ile tarzınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Tayt Kombinleri Yapmak İsteyenlere 6 Öneri

Ekoseli Gömlek ve Tayt Kombini

Sonbahar ve kış aylarında tercih edeceğiniz gömlek tayt kombinleri olan ekoseli gömlek ve tayt ikilisi daha sıcak bir hava estirecek. Ekoseli modeller genellikle kış aylarında görüntüsü ile insanın içini ısıtırken oldukça rahat ve feminen görünmeyi de sağlıyor.

gömlek tayt kombini
gömlek tayt kombini

Klasik Gömlek ve Deri Tayt Kombini

Her zaman çekici, derli toplu ve aniden bir iş görüşmesine katılacakmış gibi giyinmeyi seven bayanlar için klasik gömlek ve deri tayt kombini ideal bir seçenek oluyor. İpek ve ya krep kumaştan hazırlanmış uçuş uçuş gömlekleri deri taytlar ile kombinlediğinizde oldukça ciddi ve çekici görünebileceksiniz. Ayağınıza giyeceğiniz stilettolar ile iş görüşmelerine ve ya ofisinize gidebilirsiniz.

Sweat- Gömlek ve Tayt Kombini

Son yıllarda sweat modellerin altına eklenen gömlek detaylar taytlarla harika bir bütünlük elde etti. Çekici ve oldukça kendinden emin bir duruş sergilemek isteyenler için ideal olan bu kombin, sportif görünmeyi sevenler tarafından da sıkça tercih ediliyor. Rugan ayakkabılarla ve spor ayakkabılarla yapılan kombinler bir harika.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bronzer Nasıl Uygulanır? Bronzer Önerileri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478